WIFI XtraBoost v České Republice

Neplaťte navíc za upgrade vašeho internetového připojení – objednejte si místo toho WIFI XtraBoost a užijte si neuvěřitelné zvýšení rychlosti WiFi s DOPRAVOU ZDARMA v ČR!

WIFI XtraBoost je k dispozici pouze online – nákup z oficiálních webových stránek je jedinou zárukou, že získáte tu nejlepší možnou nabídku.

Jediné, co je nutné provést, je vyplnit dodací údaje na webu, zaplatit za vaši objednávku a nechat nás postarat se o zbytek!

O WIFI XTRABOOST

Na tomto světě existuje jen méně otravnějších věcí než pomalý internet a WiFi „mrtvé zóny“ u vás doma… Načítání webové stránky trvá věčnost, ukládání do vyrovnávací paměti videa trvá tak dlouho, že ho už ani nechcete sledovat, a neustále „výpadky“ video hovorů přinášejí místo radosti nekonečné zklamání. Zní to známo? Tedy existuje perfektní řešení, které vyřeší všechny tyto dráždivé problémy během několika sekund – a nazývá se to WIFI XtraBoost!

Toto kompaktní, ale výkonné zařízení vám umožní zvýšit rychlost vaší WiFi a její dosah tím, že „zachytí“ signál z routeru a zesílí ho tak, aby se dostal i do nejvzdálenějších koutů vaší domácnosti!

CO DĚLÁ WIFI XTRABOOST TAK SPECIÁLNÍM?

Pokud máte pomalé připojení k internetu, pravděpodobně jste již vyzkoušeli mnoho různých způsobů, jak jej opravit. Většina řešení, která by mohla opravit „mrtvé zóny“ WiFi, jako je přesun routeru, přepnutí na jiný kanál WiFi nebo kabelové připojení, jsou nejen nepohodlná, ale také pro některé komplikovaná nebo dokonce nemožná. Volání poskytovatele internetu nikdy také nepomůže a vždy chtějí, abyste zaplatili více za upgrade svých již drahých služeb … a i poté se věci nezlepší!

WIFI XtraBoost je kompaktní, ale v práci mocný. Obvykle existuje více zařízení, která používají WiFi pod stejnou střechou – i toto již není problém s tímto geniálním zařízením. Nejlepší věc na WIFI XtraBoost je, že nepotřebujete žádné speciální znalosti ani zvláštní vybavení, aby to fungovalo – spojí se a spolupracuje s vaším routerem poté, co jej jednoduše zapojíte do zásuvky ve zdi.  Vaše rychlost WiFi a pokrytí se v celém domě okamžitě zlepší a nemusíte platit více vašemu poskytovateli internetu!

JAKÝM ZPŮSOBEM WIFI XTRABOOST FUNGUJE?

Signál většiny routerů je dnes příliš slabý a nedokáže sloužit potřebám moderních domácností. Nejen, že nestačí na používání s více než jedním zařízením, zpravidla nedokáže projít skrz silné stěny, více poschodí nebo různé překážky…

Pravděpodobně víte, jaký výsledek to přináší – dlouhé doby načítání, ukládání do vyrovnávací paměti videa, špatné celkové připojení … WIFI XtraBoost řeší vaše problémy s připojením ve 3 jednoduchých krocích:

 1. Připojte zařízení k jakékoli zásuvce ve vašem domě (další tip: funguje ještě lépe, když je zapojen přibližně v polovině mezi „mrtvým místem“);
 2. Připojte jej k routeru;
 3. Užijte si rychlý internet v každém rohu vašeho domu!

Ale jak přesně to funguje, mohly byste se zeptat? WiFi XtraBoost přijímá již existující signál WiFi a vytváří již silnější a rychlejší signál kolem vašeho domu! Je to tak jednoduché!

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Váš WiFi signál bude rychlejší, silnější a spolehlivější
 • Zvyšuje rychlost při stahování a nahrávání
 • Lze připojit kdekoliv ve vaší domácnosti
 • Eliminuje „mrtvé zóny“ Wi-Fi
 • Snadná instalace
 • Funkce WPS
 • Cenově dostupný pro každého!

KDO MŮŽETE POUŽÍVAT WIFI XTRABOOST?

WIFI XtraBoost přináší výhody, které by vysoce ocenil kdokoli, kdo potřebuje větší a spolehlivější rychlost internetu a širší oblast pokrytí doma nebo v pracovním prostoru. Ať už jste vášnivým hráčem, milovníkem filmů nebo jednoduše studentem, který prostě potřebuje, aby měl informace k dispozici za všech okolností – WiFi XtraBoost je rozhodně něco, co vyhovuje potřebám každého.

PROČ WIFI XTRABOOST?

Pět důvodů:

 1. Rychlost – ihned po připojení budete moci hrát online hry, sledovat filmy, YouTube, užívat si nepřetržitých videohovorů a ještě mnohem víc díky rychlejšímu a silnějšímu připojení WiFi!
 2. Neuvěřitelně snadná instalace – stačí ho zapojit do proudu, připojit a užít si!
 3. Univerzální – kompatibilní s jakýmkoli WiFi routerem, telefonem, notebookem nebo tabletem;
 4. Jednoduchý a samostatný – je to mini plug-in zařízení bez externích antén;
 5. Nákladově efektivní – výrazně zlepšuje vaše WiFi připojení bez nutnosti platit více za vašemu poskytovately internetu.

JAKÁ JE CENA WIFI XTRABOOST V ČESKÉ REPUBLICE?

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: na omezenou dobu, WIFI XtraBoost běží v Česku promo, které vám umožní získat tento úžasný WiFi speed booster se SLEVOU 50%, za pouze Kč 2499.98 1249.99 with DOPRAVA ZDARMA!

JAK A KDE KOUPIT WIFI XTRABOOST?

WIFI XtraBoost je k dispozici pouze online a lze ho najít na oficiálních webových stránkách. Nákup přímo z oficiálního obchodu zajišťuje, že dostanete kombinaci nejlepší ceny a kvality.